adsense

Lietuviškos įdarbinimo agentūros


Lietuvoje darbo ieškantys asmenys labiau pasitiki savimi ir patys savarankiškai bando rasti sau darbą skaitydami darbo skelbimus laikraščiuose ir interneto skelbimų puslapiuose. Tačiau ieškant darbo užsienyje daug kam pritrūksta drąsos ir žinių darbo paiešką atlikti savarankiškai. Todėl daugelis kreipiasi pagalbos į lietuviškas ar užsienio šalyje veikiančias privačias įdarbinimo agentūras. Tačiau ir jos daugeliui kelia baimę. Pasiklausę daugybės istorijų apie apgavystes asmenys bijo pakliūti į eilinių sukčių spąstus. Dėl to, šiame įraše bus pateikta daugiau informacijos apie lietuviškas įdarbinimo agentūras, kurios lietuviams padeda įsidarbinti užsienyje.

Remiantis įstatymais, įdarbinimo paslaugas teikiančios įmonės ir fiziniai asmenys privalo teikti Lietuvos darbo biržai pranešimus apie savo veiklą, įdarbintus žmones ir t.t. Paskutinė tokia ataskaita buvo teikta už 2010 metų 3 ketvirtį. Šioje ataskaitoje matoma, kad praėjusių metų pabaigoje Lietuvoje veiklą vykdė 79 įdarbinimo agentūros, o iš jų 60 pateikė veiklos ataskaitas. Iš jų 24 agentūros veiklą vykdė įdarbindamos žmones užsienyje.

Toliau pateikiamas Lietuvoje veiklą vykdančių įdarbinimo agentūrų, kurios lietuviams padeda įsidarbinti užsienyje, sąrašas:

Extra travel (Kaunas) Įdarbinimas Jungtinėje Karalystėje.
UAB „Geriausia alternatyva“ (Kaunas) Įdarbinimas Norvegijoje.
UAB "KAEMKA" (Kaunas) Įdarbinimas Jungtinėje Karalystėje.
UAB "Įdarbinimo tarpininkavimo centras" (Kaunas) Įdarbinimas Jungtinėje Karalystėje.
UAB "Pasaulio kraštas" (Kaunas) Įdarbinimas Jungtinėje Karalystėje.
UAB ANNUS (Kaunas) Įdarbinimas Graikijoje, Olandijoje, Švedijoje.
UAB "CENTURION IT" (Kėdainiai) Įdarbinimas Olandijoje.
UAB "Personalo projektų valdymas" (Klaipėda) Įdarbinimas Jungtinėje Karalystėje.
UAB "ISMIRA" (Klaipėda) Įdarbinimas Kipre.
UAB ,,Eurolingvo Plius" (Marijampolė) Įdarbinimas Austrijoje.
UAB ,,Korsas" (Marijampolė) Įdarbinimas Prancūzijoje.
Regional Recruitment Services Ltd Įdarbinimas Jungtinėje Karalystėje.
UAB "Euro kryptis" (Šiauliai) Įdarbinimas Graikijoje, Kipre, Olandijoje.
UAB "Darbintera" Įdarbinimas Jungtinėje Karalystėje.
UAB "BALTNORA" (Kaunas) Įdarbinimas Norvegijoje.
UAB ,,Baltic workforce"(Vilnius) Įdarbinimas Danijoje.
UAB ,,AIFA GROUP" (Vilnius) Įdarbinimas Jungtinėje Karalystėje.
UAB "Persorenta" (Vilnius) Įdarbinimas Kipre.
UAB "Darbas Europoje" (Vilnius) Įdarbinimas Graikijoje, Jungtinėje Karalystėje.
UAB "Antex pluss" (Vilnius) Įdarbinimas Graikijoje, Jungtinėje Karalystėje.
VšĮ "Aulina" (Vilnius) Įdarbinimas Jungtinėje Karalystėje.
UAB "Nilara" (Vilnius) Įdarbinimas Jungtinėje Karalystėje.
UAB "Jobcenter" (Vilnius) Įdarbinimas Ispanijoje, Jungtinėje Karalystėje, Norvegijoje.
UAB "Qbis" (Vilnius) Įdarbinimas Olandijoje.
UAB "The best future" (Vilnius) Įdarbinimas Vokietijoje.

Dar svarbu paminėti, kad pagal Tarptautinės darbo organizacijos Konvenciją, privačios įdarbinimu užsienyje užsiimančios agentūros negali imti nei tiesioginių, nei netiesioginių mokesčių už įdarbinimą iš darbo ieškančių asmenų (daugiau informacijos LDB). Pastebėjus bet kokius pažeidimus patys asmenys turi kreiptis į policiją. Tik taip visi, kurie ieško darbo užsienyje su įdarbinimo agentūrų pagalba, apsisaugos nuo lupikavimo ir išnaudojimo. Kai kurios įdarbinimo agentūros ar pavieniai asmenys, užsiimantys įdarbinimo paslaugomis, prašo sumokėti nuo kelių šimtų iki tūkstančių litų už jų paslaugas. Pigiau būtų porą mėnesių lankyti aktyvius užsienio kalbos kursus ir pačiam aktyviai gilinti kalbos žinias, o tada savarankiškai ieškoti darbo užsienyje skaitant darbo skelbimus ar kreipiantis į įdarbinimo agentūras užsienyje.

Prieš pasirašydami sutartį su įdarbinimo agentūra, būtinai ją perskaitykite. Įsitikinkite, kad viską joje suprantate. Reikalaukite sutarties ir su darbdaviu. Į užsienį neturite vykti bent be trumpalaikės darbo sutarties su savo darbdaviu. Būkite budrūs ir saugokite savo pinigus.


5 komentarai:

 1. Pora ieško ieško darbo,bet kokioje šalyje.Tel.867919008

  AtsakytiPanaikinti
 2. O ar yra daroma asmeniniu lesu auditas ir apskaita pries isleidziant ji dirbti i uzsieini? Nes vis vien, neretai kiti zmones gali daug daugiau patarti, negu pats isvykstantysis tokioje situacijoje, kai nieko nezino.

  AtsakytiPanaikinti
 3. Aš esu susidūrus su užsienieciu idarbinimo tvarka Lietuvoje, kai reikėjo priimti greituoju būdu keletą ukrainiečių, įmonė, kuri tuo užsiima labai sklandžiai viską įvykdė.

  AtsakytiPanaikinti
 4. www.workitus.com - platforma, kuri jungia visas idarbinimo agenturas uzsienyje

  AtsakytiPanaikinti
 5. As tai esu susidures su Headex, nenorejau palikti drauges vienos, tai imone pasiuyte darba mums abiems, ziauriai gerai. Galit pasiziure ju siulomus darbus poroms https://www.headex.eu/lt/ieskantiems-darbo/uzsienis/poroms/, tikrai daug skirtingu darbo pasiulymu ir saliu jie siulo :)

  AtsakytiPanaikinti