adsense

EURES – nemokama pagalba įsidarbinant užsienyje


Lietuviams, ieškantiems darbo užsienyje, tampa vis sunkiau gauti pigią arba nemokamą, bet kvalifikuotą pagalbą įsidarbinant vienoje ar kitoje Europos Sąjungos šalyje. Įdarbinimo agentūros plėšia didelius mokesčius už įvairias darbo programas Anglijos fabrikuose, internete daug skelbimų yra netikri, o už jų slypi sukčiai, siekiantys išvilioti dar daugiau pinigų. Tačiau ir dabartinėje situacijoje emigruoti suplanavę lietuviai gali lengvai rasti patikimos informacijos ir nemokamų darbo skelbimų Europoje.

EURES yra darbo mobilumo portalas, kuriame pateikiama informacija apie darbą ir gyvenimą kitose ES šalyse. EURES tinklas konsultuoja ir padeda pasirinkti tinkamiausią darbą vienoje iš 31 Europos šalių. Šiuo metu šiame portale darbo ieškantys lietuviai gali rasti 929 563 nemokamus darbo skelbimus, 561 323 gyvenimo aprašymus ir 22 831 įregistruotus darbdavius.

Be to, visoje Europoje dirba daugiau negu 700 EURES konsultantų, kurie kasdien suteikia kvalifikuotą informaciją darbo ieškantiems žmonėms ir darbdaviams, kurie ieško darbuotojų. EURES tinklas yra geras pagalbininkas planuojantiems dirbti užsienyje, nes čia pateikiama reikalinga informacija visomis Europos kalbomis.

EURES puslapyje galima rasti ir daugybę nemokamų darbo užsienyje skelbimų, kurie yra nuolatos atnaujinami. EURES puslapyje pasirinkite „Darbo paieška“ ir tada įvedę reikiamą informaciją apie šalį, kurioje ieškote darbo, ir savo profesiją. Deja, reikia perspėti, kad visi nemokami darbo skelbimai yra užsienio kalba, pavyzdžiui, jei darbo ieškote Jungtinėje Karalystėje – darbo skelbimai bus anglų kalba, jei Vokietijoje – darbo skelbimai bus vokiečių kalba.

Dar viena gera nemokama darbo paieškos galimybė EURES puslapyje yra „Mano EURES“. Tai yra galimybė užregistruoti savo CV ir parodyti save ir savo žinias darbuotojų visoje Europoje ieškantiems darbdaviams.

Net ir šiais laikais, kai kiekvienas stengiasi kuo daugiau pasipelnyti iš darbo užsienyje ieškančių žmonių, lieka galimybių rasti nemokamų darbo užsienyje skelbimų ir kvalifikuotos pagalbos. Svarbu nebijoti kreiptis į atitinkamas organizacijas, kurios yra finansuojamos ES ir kvalifikuota nemokama pagalba įsidarbinant užsienyje taps realybe.


Komentarų nėra:

Rašyti komentarą