adsense

Directgov – nemokama pagalba Anglijoje


Directgov yra Jungtinės Karalystės valdžios elektroninėje erdvėje teikiamos paslaugos Anglijos ir Velso gyventojams. Šiame puslapyje pateikiama reikalinga informacija apie viešas paslaugas, teikiami praktiniai patarimai, kurie yra naudingi gyvenantiems ir dirbantiems ar darbo ieškantiems Anglijoje.

Šiame puslapyje teikiama daug nemokamų paslaugų ir informacijos, kuria lengvai gali pasinaudoti ir Anglijoje gyvenantys lietuviai. Directgov gali padėti įvairiose situacijose, pavyzdžiui užsisakant vairavimo egzaminą, ieškant darbo skelbimų, mokant kelių mokesčius ir ieškant vietinių paslaugų teikėjų, pavyzdžiui darželių ar klinikų.

Ieškantiems darbo ir tiems, kuriuos domina nemokami darbo skelbimai Anglijoje, naudingiausia Directgov paslauga yra Jobcentre Plus. Tai yra didžiausia Britanijos darbo skelbimų bazė, kurioje nemokami skelbimai yra nuolat atnaujinami. Joje galima lengvai rasti darbų, kurie atitinka tavo kvalifikaciją ir gyvenamąją vietą Anglijoje. Šioje nemokamoje darbo skelbimų bazėje galima rasti ne tik darbo skelbimų, bet ir informacijos apie mokymus, apie karjeros galimybes, savanorių darbą Jungtinėje Karalystėje.

Dabar ieškantiems darbo Anglijoje nebereikia mokėti mokesčių įvairioms agentūroms už darbdavio telefono numerį ar kitą kontaktinę informaciją. Jobcentre Plus pateikiama visa reikalinga informacija apie darbą, darbdavį visiškai nemokamai internete.

Svarbiausias patarimas ieškantiems darbo Anglijoje yra tobulinti anglų kalbos žinias ir būti taupiems. Mokėdami anglų kalbą lengvai išvengsite didelių mokesčių už nesuteiktas paslaugas įdarbinimo agentūroms, galėsite patys skaityti nemokamus darbo skelbimus internete ir rasti savo darbą. Svarbiausia būti taupiems ir naudotis nemokamais įsidarbinimo pagalbininkais internete.


Komentarų nėra:

Rašyti komentarą