adsense

Darbo skelbimai (Vokietija)


Vokietijai atvėrus savo rinką naujoms aštuonioms Europos Sąjungos šalims ir lietuviai galės lengviau įsidarbinti šioje šalyje. Daugiausia lietuvių kreipsis į įdarbinimo agentūras ir taip stengsis įsidarbinti. Tačiau tiems, kurie yra drąsesni, nebijo patys ieškoti tokio darbo, kuris jiems patiktų, ir, kas svarbiausia, gerai moka vokiečių kalbą, gali patys bandyti savo laimę skaitydami darbo skelbimus Vokietijos interneto puslapiuose. Čia pateikiami keli pagrindiniai interneto darbo skelbimų puslapiai, kuriais dažniausiai naudojasi vokiečiai ir Vokietijoje jau daugybę metų gyvenantys imigrantai.

www.arbeiten.de. Šiame puslapyje galima rasti kelis tūkstančius įvairiausių darbo pasiūlymų skirtinguose Vokietijos miestuose. Jame skelbiami pilno etato, puse darbo dienos ir sezoniniai darbai Vokietijoje. Darbo ieškantis interneto vartotojas gali užregistruoti savo CV – taip jį lengviau ras būsimi darbdaviai ir jam bus el. paštu ar sms siunčiami darbo pasiūlymai. Darbo skelbimai ir puslapis tik vokiečių kalba.

Stepstone. Šis darbo skelbimų puslapis buvo sukurtas 1996 metais Norvegijoje, tačiau greitai tapo populiarus ir kitose šalyse. Vokietijoje šį interneto darbo skelbimų puslapį per mėnesį aplanko apie 5 milijonai lankytojų. Šiuo metu Stepstone skelbiami 46.943 darbo skelbimai. Patogi paieška leidžia pasirinkti tokias paieškos funkcijas, kaip greita paieška, tiksli paieška, regioninių darbų paieška, darbų paieška pagal Vokietijos įmones.

www.stellenanzeigen.de. Šį darbinimo agentūra, kuri veika jau 15 metų sukūrė ir darbo skelbimų Vokietijoje puslapį. Jame galima rasti kelis tūkstančius darbo pasiūlymų Vokietijoje. Be to, šiame puslapyje rasite daugybę patarimų apie tai, kaip įsidarbinti, kaip ieškoti darbo, kaip paruošti savo CV. Įdomus šios svetainės pasiūlymas yra išbandyti jų atlyginimo skaičiuotuvą. Jį panaudojus galima pamatyti, kiek vidutiniškai uždirba kiti darbuotojai, kurie dirba tą patį darbą kaip ir tu. Tai labai naudinga vos tik atvažiavusiam į Vokietiją, nes dažnai per pokalbius į darbą klausiama, kokio atlyginimo tu nori.

Federalinė įdarbinimo agentūra. Ši agentūra Vokietijoje kiekvienam bedarbiui siūlo įdarbinimo paslaugas. Galima šioje agentūroje užsiregistruoti, jei esi bedarbis ir ieškai darbo. Vietiniame Įdarbinimo informacijos biure gali rasti informacijos apie įsidarbinimo galimybes, darbo skelbimus ir naudingos informacijos apie darbą vienoje ar kitoje srityje Vokietijoje. Daugiausia informacijos ir darbo skelbimų šioje svetainėje vokiečių kalba.

Peržvelgus ne tik šiuos darbo skelbimų Vokietijoje puslapius, bet ir daugybę kitų galima daryti išvadą, kad vokiečių kalba norint įsidarbinti Vokietijoje yra privaloma. Reikia nors minimalių žinių, tam kad galėtumėte perskaityti skelbimus, teisingai užpildyti savo CV ir suprasti informaciją apie įsidarbinimą Vokietijoje. Tiems, kurie vokiečių kalbos dar tik pradėjo mokytis kursuose ir nori jau pradėti darbo paieškas patariama naudotis Google vertėju. Bet jei darbą jau ir turi ir nors dauguma vokiečių kalbės angliškai, be vokiečių kalbos žinių bet koks darbas Vokietijoje bus labai sunkus.


Komentarų nėra:

Rašyti komentarą