adsense

Darbo skelbimai UK


Vienas populiariausių būdų ieškoti darbo pasaulyje yra darbo skelbimai laikraščiuose, o šiuo metu internete. Nors lietuviai dažnai darbo UK ieško klausinėdami draugų, giminių, pažįstamų, tačiau yra didelė galimybė darbą UK rasti skaitant darbo skelbimus interneto puslapiuose. Galima skaityti lietuviškus darbo UK skelbimų puslapius, kuriuose dažnai skelbiami ne tik darbai, bet ir įdarbinimo agentūrų paslaugos. Kitas pasirinkimas yra angliški darbo skelbimų puslapiai, kuriuose darbo skelbimų pasirinkimas yra daug didesnis. Taigi, tie, kurie Anglijoje gyvena jau ne pirmus metus ir kuriems anglų kalba yra ne problema, gali lengvai ieškoti darbo Anglijos darbo skelbimų puslapiuose. Šiame įraše pateikiami keturi bene didžiausi UK darbo skelbimų puslapiai.

Monster. Šis puslapis yra geriausiai žinomas tarp darbo skelbimų puslapių UK. Šiuo metu jame galima rasti daugiau nei 5000 darbo pasiūlymų, kuriuos galima rūšiuoti pagal regionus, darbo pobūdį, pareigas ir t.t. Šiame puslapyje darbo ieškantis žmogus gali užregistruoti ir savo CV, kad darbdavys, ieškantis darbuotojų galėtų jį lengviau rasti. Daugybė informacinių straipsnių ir patarimų (anglų kalba) padeda palengvinti darbo paieškas UK. Vienas įdomesnių dalykų, kuriuos galima rasti šiame UK darbo skelbimų puslapyje yra virtualus darbo interviu. Jo pagalba darbo ieškantis žmogus gali pasipraktikuoti būsimą darbo pokalbį, o programa parodys, ar jo atsakymai yra teisingi, duos patarimų, kaip atsakyti į sunkesnius klausimus, kurie priverčia ne vieną darbo ieškantįjį suklusti. Tai ypač aktualu lietuviams, kurie nori pasipraktikuoti darbo interviu angliškai, kurie nori prisiminti pagrindinius klausimus ir atsakymus anglų kalba.

Jobsearch.co.uk. Šiuo metu šiame UK darbo skelbimų puslapyje skelbiami 47,037 darbo skelbimai, puslapyje yra užsiregistravę 28,082 darbo ieškančių žmonių. Darbo skelbimų paieška šiame puslapyje yra tradicinė, reikia įverti pagrindinius kriterijus, pagal kuriuos puslapis atrenka tau tinkamus darbo skelbimus. Tu taip pat gali užregistruoti savo CV. Šio puslapio vartotojai gali užsiregistruoti, jei nori gauti informacinius el. laiškus su jiems aktualiais naujausiais darbo pasiūlymais.

Reed.co.uk. Šis puslapis veikia jau nuo 1995 metų. Tai buvo pirmasis darbo skelbimų puslapis sukurtas įdarbinimo agentūros UK. Hitwise 2010 metų duomenimis Reed.co.uk yra lankomiausias darbo skelbimų puslapis UK. Šiuo metu šiame darbo skelbimų puslapyje yra pateikiami 109,399 darbo skelbimai. Darbo ieškantys žmonės, kurie nori naudotis šiuo puslapiu ir matyti visus darbo skelbimus, turi užsiregistruoti.

Jobsite. 2010 metais šis darbo skelbimų UK puslapis laimėjo NORA apdovanojimą už „Geriausią dešimtmečio įdarbinimo puslapį“. Šio darbo skelbimų puslapio istorijoje pateikiama ir daugiau apdovanojimų, taigi, galima manyti, kad jis yra gana populiarus. Šiuo metu Jobsite puslapyje yra pateikiami 43 117 darbo skelbimai. Šiuo puslapiu naudojasi ne tik pavieniai darbdaviai, kurie ieško darbuotojų, bet ir įdarbinimo agentūros, kurios dirba daugybei įmonių UK.

Internetiniai darbo skelbimų puslapiai yra greitas ir geras būdas norint rasti darbą UK. Juose rasi ne tik daugiau pasiūlymų nei vietiniuose laikraščiuose, bet tai pat rasi ir daug naudingų patarimų, kaip paruošti savo CV, kaip pasiruošti pokalbiui dėl darbo ir t.t. Tačiau nepamiršk, kad darbo skelbimų puslapiuose labai dažnai gali skelbtis ir sukčiai, todėl paskaityk ankstesnį įrašą apie netikrus ir melagingus darbo pasiūlymus internete, išmok juos atpažinti ir tada pradėk darbo paieškas interneto darbo skelbimų puslapiuose.


Komentarų nėra:

Rašyti komentarą