adsense

Sezoniniai darbai Europoje I


Galvojantiems apie sezoninį darbą užsienyje, bet dar nenusprendusiems, kurią šalį pasirinkti, pateikiame kelias sezoninių darbų skelbimų svetaines. Čia rasite sezoninių darbų skelbimų Europoje ir ne tik. Be to, daugelis šių sezoninių darbų skelbimų puslapių priklauso įdarbinimo agentūroms, kurios ima mokestį iš darbdavio už darbuotojų suradimą, todėl jų paslaugos jums yra nemokamos.

Pickingjobs. Sezoninių darbų Europoje skelbimai. Galima rasti darbo skelbimų skinti vaisius ar daržoves, darbų viešbučiuose skelbimai, pavyzdžiui dirbti animatoriais.

Fruitfuljobs. Sezoninio darbo skelbimai UK. Galima skaityti skelbimus pačiam arba užregistruoti savo CV ir laukti tinkamiausio darbo pasiūlymo.

Natives. Reikia tik užsiregistruoti norint gauti daugybę sezoninio darbo skelbimų UK tiek vasaros, tiek ir žiemos sezonams.

Ski Staff. UK įdarbinimo agentūra, kuri siūlo žiemos sezono darbą Alpėse. Puiki galimybė įgyti darbo patirties ir išmokti nemokamai mėgautis slidinėjimu Alpėse.

Hotrecruit. Darbo skelbimų puslapis, kuriame galima rasti daug sezoninių ir ne tik sezoninių darbų skelbimų UK ir kitose Europos šalyse.

Anywork Anywhere. Daugybė sezoninių darbų visame pasaulyje skelbimų, be to galima rasto ir savanorių programų pasiūlymų.

Internete pilna sezoninių darbų skelbimų svetainių, tačiau surasti tokias, kurios siūlytų tik realius darbus o ne vien mokamas vasaros savanorių programas, už kurias dar pats turi susimokėti, yra pakankamai sunku. Šiam kartui pateikiame šias sezoninių darbų svetaines, bet tai tikrai nėra vienintelės, kuriose galima rasti tikrai gerų pasiūlymų, už kuriuos nereikia mokėti jokių agentūros ar registracijos mokesčių.


Komentarų nėra:

Rašyti komentarą